#

EMPAŞ HARİTA ENERJİ İNŞ.EML.MÜH.MİM.TAAH.TİC.LTD.ŞTİ

Firmamız kuruluşundan bugüne kadar bir çok önemli projede Harita Mühendislik Hizmetlerini,donanımlı uzman teknik kadrosuyla, günümüz teknolojik ekipmanlar yardımıyla en doğru, en hızlı, en estetik şekil de tamamlayıp yüksek kalite standartların da gerçekleştirmeye gayret göstermiştir.

Firmamız TEİAŞ Bağlantılı Enerji Nakil Hatlarına ait etüd plan, profil, ayak en kesiti, kamulaştırma ve montaj ağırlıklı olarak, Türkiye'nin dört bir tarafında faaliyet gösteren teknik elemanlardan kurulmuştur.

Ayrıca özel sektör tarafından kurulacak olan enerji üretim tesislerinin anahtar teslimi projelerini yapmaktadır.

Firmamız, bu projelerin hayata geçmesinde katkı sağlayarak hizmet verdiği kurum ve kuruluşlar tarafından takdirle karşılanıp, tercih edilmenin haklı gururunu taşımaktadır. Firmamız içinde yeni grupların doğmasını gerektiren, değişik konularda çalışan grupların, temel kadroları konularında ihtisaslaşmış ayrı ayrı birer şirket haline dönüştürerek bir şirketler grubu organizasyonunu hızla hayata geçirmektedir.

Firmamız en yüksek teknolojiyi kullanarak ve en mükemmeli gerçekleştirmek anlayışı ile çalıştığı her konuda sürekli lider olma hedefiyle, çalışanına ve işine verdiği değer ile dinamik, kurumsal kimlik yapısını geliştirerek tüm çalışmalarını yüksek kalite güvencesi standartlarında gerçekleştirmektedir.